CADRE DIDACTICE:

  • prof. PASCU MIHAELA - director
  • prof. PETCHESCU NICOLAE - director adjunct, profesor istorie (titular)
  • prof. BARNA GEORGETA - director adjunct, profesor învățământ primar (titular)
  • CÎIMPEANU BIANCA - profesor învățământ primar (titular)
  • STRATONIE ANDREEA - profesor învățământ primar (suplinitor)
  • RISTEA MIRABELA - profesor învățământ primar (suplinitor)
  • AGA ANA MIRELA -  profesor învățământ primar (titular) 
  • MICLĂU ALEXANDRA -  profesor învățământ primar (titular)
  • ANTAL LILIANA -  profesor învățământ primar (titular)
  • DRĂGAN CLAUDIA -  profesor învățământ primar (titular)
  • SIMIONESE DANIELA -  profesor învățământ primar (titular)
  • BIALIȘ ANCA -  profesor învățământ primar (suplinitor)
  • OPRESCU MARIANA - profesor învățământ primar (suplinitor)
  • PREDA CAMELIA - profesor învățământ primar (titular)
  • TOMA ȘTEFANIA - profesor învățământ primar (titular)
  • RADICS CARMEN - profesor învățământ primar (titular)
  • MONEA IUDITA - profesor învățământ primar (titular)
  • RADULOV LAVINIA - profesor învățământ primar (titular)
  • DRĂMNESC DORU - profesor matematică (titular)
  • LAITIN NICOLAE - profesor matematică (titular)
  • ANGHEL DUMITRU - profesor matematică (suplinitor)
  • IVAN LUMINIȚA - profesor limba română (titular)
  • LISEȚCHI VIOLETA - profesor limba română (titular)
  • JUGRAVU ROXANA - profesor limba română (titular)
  • CHIRA ANDREEA - profesor limba română (suplinitor)
  • KOȘA ALEXANDRU - profesor limba engleză (titular)
  • RĂCUȚANU LAVINIA -  profesor limba engleză (titular)
  • CRĂCIUN MIHAELA -  profesor limba fraceză (titular) 
  • GÂLCU CRISTINA - profesor limba fraceză (titular) 
  • MUNTEAN AURELIA - profesor limba fraceză (suplinitor)
  • DRĂGULESCU VIOLETA - profesor limba engleză, limba franceză (suplinitor)
  • BEMBE RALUCA - profesor limba latină (suplinitor)
  • GOLBAN MILORANCA - profesor religie ortodoxă (titular)
  • CHEREGI IOAN VASILE -  profesor religie ortodoxă (suplinitor)
  • MILOȘ CRISTIAN - GABRIEL - profesor religie ortodoxă (titular)
  • NICOLESCU EMANUEL - CLAUDIUS - profesor religie neoprotestantă, profesor limba engleză (titular)
  • COSTA MELENTINA - MARIANA - profesor fizică (titular)
  • PETRICA IOAN - profesor fizică (detașat)
  • SECOȘAN MARIETA - profesor chimie, tic (titular)
  • DANCIU GEORGINA - profesor biologie (titular)
  • ROȘU IULIANA - profesor biologie (suplinitor)
  • AVRAM MARIA CAMELIA - profesor geografie (titular)
  • GOȘA MAXIMILIAN - profesor geografie (suplinitor)
  • GRECU CRISTINA - profesor istorie (suplinitor)
  • MUSCALU MIHAELA - profesor istorie (suplinitor)
  • BABICI BORIS - profesor educație fizică (titular)
  • CORA IONUȚ - profesor educație fizică (suplinitor)
  • NEAMȚU ANDREI - profesor educație fizică (suplinitor)
  • DRAGHICI PAVEL - profesor desen (titular)
  • CERTEJAN COSMIN - profesor desen (suplinitor)
  • MUNTEANU ADRIAN - profesor muzică (suplinitor)
  • STĂNCULESCU SIDIA - profesor muzică (suplinitor)
  • LAL LELI MIOARA - profesor educație tehnologică (titular)
  • HÎRJOI CRISTIAN - profesor logică, filozofie (suplinitor)
  • INDRIEȘ LIVIANA - profesor sociologie (suplinitor)
  • PETRESCU DANIEL - profesor cultură civică (titular)